foto eurokotra - nagłowek L
logo Nicole W
foto eurokotra - nagłowek P
0
LAT NA RYNKU

Eurokotra

firma międzynarodowa

Eurokotra jest międzynarodową firmą. Pod marką Nicole produkujemy unikatową linię perfum, wód toaletowych, EDP z 75% spirytusem, zapachy do samochodu, domu i biura, mydła, sole do kąpieli oraz świczki zapachowe, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Działamy już od ponad dwudziestu lat i jesteśmy właścicielami zastrzeżonego znaku Nicole.

Nicole

perfumy nicole

Szeroka gama zapachów cieszy się dużym zainteresowaniem na rynkach Europejskich. Składniki, z których tworzone są perfumy Nicole, to oryginalne francuskie esencje. Wszystkie nasze produkty przechodzą testy dermatologiczne oraz posiadają wszelkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty, w tym IFRA, międzynarodowy gwarant jakości.

0
ZAPACHÓW
0
mieszanki

Nicole

odświeżacze powietrza

Pod marką Nicole produkujemy również odświeżacze powietrza – zapachy do samochodu, domu i biura. Zadowolą każdego. Nasze zapachy kreowane są przez architektów perfum, to wyjątkowe kreacje najwyższej jakości składników.

Nicole

znak towarowy zastrzeżony

Jesteśmy jedynym właścicielem znaku Nicole. Nicole jest legendą wśród perfum lanych, rozlewanych i nalewanych.

logo Nicole Wb

Perfumy Nicole mają w ofercie ponad 150 męskich jak i damskich zapachów. Dla niektórych ważna jest wartość dodana, to że są to odpowiedniki najbardziej znanych zapachów.

Oferujemy Ci produkty i pełne know-how do prowadzenia udanego biznesu - prawdziwej rozlewni perfum. A może chcesz tylko sprzedawać perfumy w swoim sklepie?

Marzysz o perfumach pod swoją marką? Zrealizujemy Twoje marzenia. Wprowadzimy Cię w ten niezwykły świat zapachów. Spełniaj marzenia i zarabiaj na tym.

Opinie o firmie Nicole

"Bardzo dobra firma. Lubie rodzinne firmy, bo maja klimat i co najwazniejsze to klient jest u nich na pierwszym miejscu."
Adriana Romańska
"Od wielu lat, robię zakupy w Nicole. W mojej opinii to jedna z najlepszych i profesjonalnych perfumerii internetowych."
Roma Ruszczyk
"Współpracuje z producentem perfum Nicole od 15 lat. W asortymencie sklepu mam większą część ich produktów. Polecam."
Karolina Sen