foto eurokotra - nagłowek L

WSPÓŁPRACA

foto eurokotra - nagłowek P

Współpraca (B2B)

sprzedaż produktów nicole

Współpraca B2B – proponujemy współpracę w zakresie sprzedaży kolekcji unikalnych perfum Nicole oraz innych produktów:

  • lane perfumy Nicole,
  • konfekcjonowane perfumy Nicole,
  • odświeżaczy do samochodów Nicole,
  • odświeżaczy do domów i biur Nicole,
  • EDP z 75% spirytusu.

Nasza propozycja perfum to ponad 150 damskich i męskich najbardziej znanych zapachów. Są to produkty o bardzo wysokiej jakości. Zapach utrzymuje się nawet do kilkunastu godzin. Komponenty zostały przebadane i przetestowane dermatologicznie. W sprzedaży oferujemy atrakcyjne opakowania – buteleczki o różnej pojemności. Wyróżnia nas sposób sprzedaży – zakładamy rozlewnie perfum. W rozlewni perfum napełnia się buteleczki perfumami w obecności klienta – są to tzw. lane perfumy, często nazywane i nalewane perfumy oraz perfumy na mililitry. W ten sposób można decydować nie tylko o zawartości asortymentu w rozlewni perfum, ale także o ilości oraz rodzaju wybranych opakowań. Każdy z tych elementów ma zasadniczy wpływ na ostateczną cenę. Osoba zainteresowana kupnem określonego zapachu nie musi czekać aż zaoszczędzi odpowiednią kwotę, może przyjść, dobrać opakowanie i ilość perfum do zasobności portfela. Przy pierwszym zakupie nabywa się produkt wraz z opakowaniem, każdy następny zakup polega jedynie na uzupełnieniu buteleczki odpowiednią ilością ulubionego zapachu. Nasz system umożliwia dopełnianie ich w nieskończoność. Wydatek na opakowanie może być jednorazowy.
Finalną cenę produktu utrzymujemy na poziomie znacznie niższym niż tradycyjni dystrybutorzy znanych marek. Duży wybór, najwyższa jakość i rozsądna cena to slogan, którym przyciągamy klientów. Zapachy słodkie i gorzkie, kwiatowe, owocowe i korzenne, nasza firma wprowadza w świat zapachów, wykreowanych po to, aby dopełnić wizerunku prawdziwej kobiety i prawdziwego mężczyzny.

Jeżeli już prowadzisz sklep lub stoisko z podobnym asortymentem i chciałbyś rozpocząć współpracę z nami zmieniając obecny asortyment na produkty Nicole, proponujemy bardzo korzystne warunki.

Proponujemy dwie formy współpracy:

  • Franchising (zobacz Wikipedia na temat franchisingu),
  • tradycyjną współpracę. 
foto Stoisko Nicole - wyspa na pasażu galerii handlowej

FRANCHISING

Franchising jest najbardziej zaawansowaną formą współpracy odpowiednią dla osób z i bez doświadczenia. Dajemy pełne know-how.

Czytaj więcej
foto Rozlewnia perfum Nicole - jak rozlewać perfumy Nicole

WSPÓŁPRACA TRADYCYJNA

Współpraca tradycyjna jest dla tych, którzy lubią jak najmniej formalności i najczęściej już prowadzą działalność gospodarczą. Również dajemy pełne know-how.

Czytaj więcej

Istnieje możliwość użyczenia sprzętu do nalewania perfum, co oznacza brak dodatkowych inwestycji w sprzęt.

Lista zapachów

Przykładowy blog, w którym blogerka porównuje perfumy Nicole z innymi zapachami.