foto eurokotra - nagłowek L

MARKA WŁASNA PERFUM

foto eurokotra - nagłowek P

Marka własna perfum

szansa na Twój sukces

Marka własna – produkujemy perfumy, wody toaletowe, odświeżacze powietrza (do samochodów, do domu, do biura) oraz EDP z 75% spirytusem etylowym na zamówienie różnych firm pod ich marką własną (marka prywatna – ang. private label). Realizujemy zamówienia również na małe serie.

Podstawowy podział produktów spersonifikowanych:

 • Na prezenty, zazwyczaj z hasłem reklamowym
  Kosmetyki reklamowe często realizujemy na zlecenie agencji reklamowych.
 • Do odsprzedaży zarobkowej
  W celach sprzedażowych często zgłaszają się do nas firmy, u których to nie będzie podstawowa działalność gospodarcza, ale uzupełnienie istniejącego asortymentu. Na przykład drogeria chce mieć własny produkt, własną markę perfum.
 • Do wzmacniania własnej istniejącej marki w innej branży
  Punkt usługowy, na przykład sieć kosmetyczna chcę wzmocnić swój brand i sprzedawać perfumy pod własną marką, ale i rozdawać je swoim klientom przy różnych okazjach.

Do marki własnej perfum istnieje możliwość dobrania dowolnego zapachu z szerokiej gamy oferowanych produktów, oraz wyprodukowanie nowego wg. pomysłu zamawiającego. W zależności od oczekiwań można dobrać opakowanie – odpowiednią buteleczkę, pompkę, nasadkę oraz pudełko kartonowe, itd. Logo graficzne może być logiem klienta lub marki. Można również dodać hasło reklamowe na sam produkt lub pudełko. Pomysłów jest wiele…

Nie obawiaj się marki własnej perfum. Z naszą pomocą, zrealizujemy Twój pomysł, a Ty zrealizujesz swoją inicjatywę.

W zależności od oczekiwań i potrzeb oferujemy:

1

Marka własna perfum – koncept

 • Produkt ma być dostosowany do oczekiwań zamawiającego i jego klientów. Nie jest wszystko jedno, czy perfumy będą rozdawane w formie prezentów, czy też sprzedawane. Ważne, aby znać jego ostateczną cenę, by móc stworzyć odpowiedni produkt.
2

Dobór odpowiednich receptur perfum marki własnej

 • Receptura perfum marki własnej jest niezmiernie ważna, musi być zgodna z wszystkimi przepisami prawa, żeby nie przekroczyć poziomu alergenów według aktualnych przepisów. Powinna być też zgodna z pozycjonowaniem cenowym produktu. Efekt końowy czyli jak będą pachnieć perfumy zależy głównie od receptury.
3

Dobór buteleczek, atomizerów, nasadek, pudełek itp.

 • Są dwa podstawowe rodzaje atomizerów, zaciskane i odkręcane. Te drugie umożliwiają ponowne napełnienie buteleczek. Wygląd produktu, czyli buteleczka, atomizer, kołnierzyk i nasadka muszą być odpowiednio dobrane do końcowego użytkownika i jego oczekiwań. Wygląd to rzecz bardzo istotna. Klient kupuje oczami. Aby uniknąc reklamacji ważna jest jakość atomizerów, dlatego też nie należy ich kupować od „pierwszego lepszego dostawcy”.
4

Pomoc w przygotowaniu projektu graficznego pudełka

 • Pudełko powinno współgrać z buteleczką, oba elementy powinny być tego samego standardu, ponieważ klient najpierw widzi pudełko, a potem dopiero jego zawartość. Są i określone teksty jakie powinny być na pudełku. Wybór odpowiednich technik druku decyduje o końcowej cenie pudełka i ma duży wpływ na cenę ostateczną.
5

Organizujemy nadruk (produkcje) pudełek

 • Dobra a tania drukarnia? Brzmi niemożliwe, a jednak jest. We wszystkim pomożemy. 
6

Zakup surowców, komponentów i opakowań

 • Wszystkie surowce, komponenty, buteleczki i inne składniki gotowego produktu kupuje się tylko ze sprawdzonych źródeł.
7

Produkcję perfum marki własnej

 • Sam proces nie jest skomplikowany, ale szczegóły odgrywają ważną role.
8

Konfekcjonowanie (rozlewanie perfum, pakowanie)

 • Konfekcjonowanie powinno być dokładne, punktualne i niekoniecznie w dużych seriach. Można to robić i małymi krokami, nie zamrażając finansów. Czemu produkt ma leżeć w magazynach i czekać na sprzedaż jeżeli rozlew można zrobić zgodnie z dynamiką sprzedaży.
9

Przygotowanie niezbędnej dokumentacji Twojej marki własnej perfum:

 • Raport bezpieczeństwa perfum
 • Zgłoszenie perfum do CPNP 

Aby spać spokojnie dokumentacja Twojego towaru musi zgodna z przepisami prawa. 

10

Obsługę logistyczną

 • Obsługa logistyczna marki własnej perfum to nie małe przedsięwzięcie, szczególnie gdy zamawiający dopiero wchodzi w świat biznesu. Opcje dostosowane są do konkretnego użytkownika i mogą być dużo tańsze niż mamy o niej wyobrażenie.

Przykładowe perfumy marki własnej perfum z "Twoje logo":

Buteleczki marki własnej perfum z możliwością ponownego napełnienia:

Buteleczki marki własnej perfum bez możliwości ponownego napełnienia:

Przykładowe pudełka marki własnej perfum:

Opinie na temat marki własnej perfum

"Od wielu lat jestem lojalnym klientem firmy Nicole. Niedawno podczas rozmowy telefonicznej zaproponowano mi przejście na markę własną. Teraz mam perfumy z logo własnego salonu fryzjerskiego."
Marlena Misiak
"Od lat prowadzę sprzedaż drogeryjną. Mamy kosmetyki, szampony itd, Klienci zaczeli pytać o odpowiedniki perfum. Wtedy też przyszedł z pomocą Pan z firmy Nicole. Dziękuję!"
Karina Muraczyńska
"Jestem menagerem rodzinnego hoteliku na pomorzu. Właścicieli pragneli aby ich hotelik został dobrze zapamiętany przez klientów. Perfumy Nicole z logo hoteliku to był świetny pomysł. "
Mariusz Fronczewski

Lista zapachów

Przykładowy blog, w którym blogerka porównuje perfumy Nicole z innymi zapachami.