foto eurokotra - nagłowek L

MARKA WŁASNA ODŚWIEŻACZY

foto eurokotra - nagłowek P

Marka własna odświeżaczy

szansa na Twój sukces

Jesteśmy producentem odświeżaczy powietrza do samochodów pod marką własną (marka prywatna – ang. private label) klienta. Odświeżacze do samochodów często nazywane są zapachami do samochodu lub też zapachami do auta. Realizujemy zamówienia, również na małe serie.
Produkujemy odświeżacze do samochodów w dwóch wariantach opakowań. Pierwsze, to szklane buteleczki z zakrętkami z prawdziwego drewna i sznurkami służącymi do zawieszenia odświeżacza na lusterko wewnątrz samochodu. Wysoka jakość drewna zapewnia równomierne rozproszenie się zapachu, jednocześnie gwarantując efekt luksusu. Drugie, to plastikowe napełniacze. Nazwaliśmy je Smart Filler. Umożliwiają one ponowne napełnienie szklanych buteleczek. Dodatkowym atutem Smart Filler, jest jego ekonomiczność i ekologia. Dzięki większemu opakowaniu cena za mililitr zapachu jest niższa, a dzięki szklanej buteleczce istnieje możliwość jej wielokrotnego użytku i nie ma potrzeby stałego jej kupowania. Wygląd produktu jest dziś bardzo istotny, a nasz na pewno spełni wszelkie oczekiwania.

Podstawowy podział produktów spersonalizowanych:

 • Na prezenty
  Odświeżacze do samochodów często produkujemy na zlecenie agencji reklamowych.
 • Do odsprzedaży
  W celach sprzedażowych często zgłaszają się do nas firmy, u których to nie jest podstawowa działalność gospodarcza, ale uzupełnienie istniejącego biznesu. Na przykład stacja paliw lub sklep z akcesoriami samochodowymi chce mieć własny produkt, zapach do samochodu pod marką własną.
 • Do wzmacniania własnej istniejącej marki
  Punkt usługowy, na przykład myjnia samochodowa lub warsztat samochodowy chce wzmocnić swoją markę i sprzedawać odświeżacze do samochodów pod własną nazwą, lub rozdawać je swoim klientom przy różnych okazjach.

W zależności od oczekiwań i potrzeb oferujemy:

1

Marka własna odświeżaczy powietrza do samochodów – koncept

 • Produkt ma być dostosowany do oczekiwań zamawiającego i jego ostatecznych użytkowników. Nie jest wszystko jedno, czy zapachy będą rozdawane gratis w formie prezentów, czy też sprzedawane. Aby koncept marki własnej odświeżaczy samochodowych był w pełni realny należy również znać jego oczekiwaną, ostateczną cenę.
2

Dobór odpowiednich receptur odświeżaczy do samochodów marki własnej

 • Receptura zapachów odświeżaczy samochodowych marki własnej jest bardzo ważna, musi być zgodna z przepisami prawa. Powinna być też zgodna z pozycjonowaniem cenowym produktu. Efekt końcowy zależy od receptury, czyli jak będą pachnieć odświeżacze do samochodów.
3

Dobór buteleczek, zakrętek, sznurków, pudełek, blistrów itp.

 • Każdy z elementów, z którego składa się produkt końcowy jak i jego opakowanie zewnętrzne musi być odpowiednio dobrany. Można w tej kwestii liczyć na nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w biznesie zapachowym.
4

Pomoc w przygotowaniu projektu graficznego

 • Opakowanie zewnętrzne w postaci pudełka kartonowego, przezroczystego pudełka lub blistra powinno współgrać z buteleczką i być z tej samej kategorii jakościowej.
5

Organizujemy nadruk (produkcję)

 • Dobra a tania drukarnia? Brzmi niemożliwie, a jednak jest. Organizujemy zadruk buteleczek jak i opakowań zewnętrznych. 
6

Zakup surowców, komponentów i opakowań

 • Wszystkie surowce, komponenty, buteleczki i inne składniki gotowego produktu jakim jest odświeżacz do samochodu kupujemy z sprawdzonych źródeł.
7

Produkcję odświeżaczy do samochodów pod marką własną

 • Nie jest to bardzo skomplikowane, ale szczegóły odgrywają ważną role. Można liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży. 
8

Konfekcjonowanie (rozlewanie i pakowanie)

 • Konfekcjonowanie powinno być dokładne, punktualne i niekoniecznie w dużych seriach. Można to robić i małymi krokami, nie zamrażając finansów. Czemu produkt ma leżeć w magazynach i czekać na sprzedaż jeżeli rozlew można zrobić zgodnie z dynamiką sprzedaży.
9

Przygotowanie niezbędnej dokumentacji Twojej marki własnej odświeżaczy do samochodów:

 • Raport bezpieczeństwa,
 • Zgłoszenie do ELDIOM,

Dokumentacja jest niezwykle istotna. Każdy chciałby mieć legalny towar, aby móc go spokojnie sprzedawać na rynku.

10

Obsługa logistyczna

 • Obsługa logistyczna marki własnej odświeżaczy do samochodów to nie małe wyzwanie, szczególnie jeżeli zamawiający dopiero wchodzi w świat biznesu. Może być ona dużo tańsza niż się powszechnie uważa.

Nuty zapachowe:

 • Nicole 001: PINE
  Sosna/Eukaliptus
 • Nicole 002: BUBBLE GUM
  Pomarańcza/Truskawka/Brzoskwinia/Wanilia
 • Nicole 003: GLADY LEMON
  Cytryna/Brzoskwinia/Jabłko/Róża

Do marki własnej odświeżaczy powietrza do samochodów istnieje możliwość dobrania dowolnego zapachu oraz wykreowanie nowego aromatu wg. pomysłu zamawiającego. W zależności od oczekiwań można dobrać odpowiednią buteleczkę, zakrętkę, sznurek, pudełko, blister itd. Logo graficzne może być logiem klienta lub marki. W alternatywie można dodać hasło reklamowe na sam produkt lub opakowanie zewnętrzne. Możliwości jest wiele…

Przykładowe odświeżacze marki własnej do samochodów:

Opinie na temat marki własnej odświeżaczy

"Kiedyś jako klient kupujący dla siebie i dla rodziny różne produkty marki Nicole, między innymi perfumy. Dziś właściciel sieci sklepów oferujący swoim klientom niezwykły prezent odświezacze do samochodu z moim logo."
Sławomir Ramisz
"Prowadzę stoisko w galerii handlowej. Sprzedaje akcesoria do samochodów różnych marek, ale wybór odświeżaczy samochodowych pod marką własną to był strzał w 10. Jestem bardzo zadowolony ze sprzedaży i współpracy z producentem."
Robert Kmiszewski
"Jestem właścicielem warsztatu samochodowego. Rozdaje swoim klientom odświeżacze samochodowe z własnym logo jako gratis. Chciałem aby klienci zapamiętali moją firmę i wracali - udało się, wracają. Dziękuję."
Janusz Ciszewski
Marka własna odświeżaczy powietrza do samochodów - film
Odtwórz wideo